Úvod

Kurzy korčuľovania:

Hľadáme dievčatá a chlapcov vo veku 4 - 15 rokov (pokiaľ by sa jednalo o staršie alebo mladšie dieťa, individuálne posúdime) so záujmom o korčuľovanie. Vítaní sú začiatočníci aj pokročilí.

V krasokorčuliarskom klube ŠKK pod vedením kvalifikovaných tréneriek (najlepších v širokom okolí) naučíme Vaše dieťa korčuľovať. Prihlásiť sa je možné kedykoľvek v priebehu sezóny počas tréningov ŠKK (viac v sekcii "Rozpis tréningov") na Zimnom štadióne vo Zvolene, alebo nás kontaktujte telefonicky, či e-mailom.

Pokiaľ sa Vášmu dieťaťu korčuľovanie zapáči, môžete sa stať členmi nášho krasokorčuliarskeho klubu a pokračovať v špecializovanej krasokorčuliarskej príprave.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA POČAS KURZU KORČUĽOVANIA

Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom na opatrenia prijaté ÚVZ SR je potrebné dodržiavať počas kurzu korčuľovania nasledovné opatrenia:

- Pohyb v celom areále zimného štadióna je povolený len s prekrytím nosa a úst rúškom alebo šatkou a pred vstupom do vnútornych priestorov je potrebné si dezinfikovať ruky.
- Pobyt rodiča pri ľadovej ploche počas tréningu nie je povolený! Po odovzdaní dieťaťa na tréning je potrebné hneď opustiť halu.
- Rúška sú povinné počas celého pobytu na zimnom štadióne a taktiež počas tréningu!
- Je zakázané konzumovať nápoje a jedlo počas celého pobytu na zimnom štadióne, deti počas tréningu nemôžu piť.
- Použité vreckovky sa okamžite po použití odhodia do smetí, nesmú byť ukladané na mantinel.
- Dôrazne je odporúčané používať vlastnú dezinfekciu rúk pred vstupom do haly a taktiez pred jej opustením.
Maximálny povolený počet osôb v hale je 5 + 1 tréner. V hale sa počas tréningu zdržuje len tréner a deti, ktoré sa zúčastňujú tréningu. Rodičia sa v hale nezdržujú.
 
Ak sa po absolvovaní tréningu u ktoréhokoľvek účastníka prejavia príznaky respiračného ochorenia alebo zvýšená teplota, je potrebné túto skutočnosť bez zbytočného odkladu oznámiť organizátorovi kurzu.
 
Organizátor je oprávnený kontrolovať teplotu účastníkov kurzu a taktiež doprovodu.

V prípade nedodržania týchto pravidiel alebo ich porušenia bude dieťa vylúčené z tréningového procesu.

Ďakujeme za porozumenie.

NAHLASOVANIE SA NA TRÉNINGY

Vzhľadom na aktuálne platné obmedzenia by sme Vás chceli požiadať o nahlásenie sa na hodiny, keďže je počet ľudí v hale limitovaný, musíme tiež obmedziť počet detí. Preto Vás prosíme, nahlásiť sa pred každou hodinou a taktiež nám oznámiť ak sa hodiny, na ktorej ste prihlásení nezúčastníte. Uvoľníte tým miesto náhradníkovi.
Nahlasovať sa je možné zaslaním SMS na telefónne číslo 0940 558 998 v tvare "SO: meno a priezvisko dieťaťa" a "NE: meno a priezvisko dieťaťa" 
Ak nahlasujete viac detí, jednotlivé mena oddeľte čiarkou. SO znamená SOBOTA a NE NEDEĽA. Na každý deň je potrebné zaslať samostatnú SMS. Nahlasovať sa je možné od pondelka od 7:00 rána, najneskôr však pre sobotné tréningy do piatku 18:00 a pre nedeľné tréningy do soboty 18:00. Toto sú zároveň aj termíny, do kedy sa je možné odhlásiť.
 
Skoršie nahlásenia ako v pondelok od 7:00 a tak isto aj SMS v inom tvare ako je uvedené nie je možné spracovať a nebudú akceptované!
V prípade že budete nahlásení a tréningu sa nezúčastníte, tento sa Vám započíta do platieb, ako by ste sa tréningu zúčastnili. Ak dieťa neodhlásite včas, taktiež sa Vám tréning ráta, ako by ste sa na ňom zúčastnili.
Odpovedné SMS zasielame iba v prípade, ak počet detí prekročil povolený počet a oznámime Vám že ste náhradníci, ktorých v prípade, že sa termín uvoľní kontaktujeme, že je možné sa tréningu zúčastniť.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na aktuálnu situáciu s COVID-19 je možná zmena rozpisu, prípadne dočasné pozastavenie tréningov. Sledujte prosím pravidelne rozpis. Ďakujeme za porozumenie.

Pridajte sa k najlepším!
Dátum Deň Čas Miesto*
Tréningy dočasne POZASTAVENÉ sobota 11:00 - 11:45

termín naplnený

Prihlásení: Alžbeta Cs., Hanka Ha., Simona Kň.,Adela Ha., Timea Bu.

Zim. štad. - 2. ĽP
Tréningy dočasne POZASTAVENÉ nedeľa 7:15 - 8:00

termín naplnený

Prihlásení: Sofia Le., Alžbeta Cs., Hanka Ha., Simona Kň., Michaela Ha.

Zim. štad. - 1. ĽP
* Po kliknutí na objekt sa zobrazí mapa s jeho presnou lokalizáciou a adresou.

Upozornenie: Každý člen alebo účastník kurzu sa zúčastňuje tréningov na vlastnú zodpovednosť resp. na zodpovednosť zákonného zástupcu! Organizátor nezodpovedá za prípadné zranenia, ktoré si člen alebo účastník kurzu spôsobí počas tréningového procesu. V záujme zachovania bezpečnosti, je pre každého účastníka kurzu pri vstupe na tréningovú plochu povinné používanie ochrannej prilby (hokejová, lyžiarska, cyklistická, ...) a rukavíc. Bez prilby a rukavíc NEBUDE umožnené zúčastniť sa tréningu!

 

Čo si vziať so sebou na kurz?

Korčule, teplé a nepremokavé oblečenie (ktoré nebráni pohybu), čiapku alebo čelenku, rukavice a prilbu.

Aké korčule vybrať?

Jednoznačne odporúčame kožené alebo koženkové korčule s klasickým zaväzovaním a nožmi so zúbkami, s mäkkou termo výstelkou. Chlapcom, ktorí nemajú záujem o krasokorčuľovanie odporúčame klasické kanady. Kožené alebo koženkové korčule určené pre krasokorčuľovanie poskytnú dieťaťu pocit istoty na ľade a v prípade nehody poskytnú bezpečnú oporu členkom a zabránia prípadným zraneniam. Určite sa vyhnite plastovým korčuliam, prípadne korčuliam, ktorých veľkosť je možné postupne zväčšovať alebo nože nahradiť za kolieska. Jedná sa o korčule, v ktorých sa deti nebudú cítiť komfortne, bude im na nohy zima, tieto korčule neposkytujú primeranú oporu nohy v členku a svojim spracovaním bránia prirodzeným pohybom nohy pri korčuľovaní. Nože je potrebné pravidelne brúsiť. Hlavne krasokorčuliarske nože je potrebné brúsiť u odborníka, aby nedošlo k poškodeniu zúbkov. V prípade potreby Vám radi poradíme a zodpovieme akékoľvek otázky, prípadne pomôžeme pri výbere správnych korčúľ.

 
 
Chcete s nami korčuľovať? Kontaktujte nás.
 
 
O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.