Úvod

Archív noviniek a udalostí za sezónu 2018/2019:

06.11.2018 - Doplnený nový termín kurzu korčuľovania pre dospelých - dnes, 6.11.2018 od 19:00 na II. ľadovej ploche. Tešíme sa na Vás.

28.10.2018 - Dnešnú sychravú nedeľu sa na zimnom štadióne vo Zvolene konal už 6. ročník Halloweenskeho karnevalu, ktorý sme už tradične zorganizovali pre všetky deti navštevujúce náš klub, ich súrodencov, rodičov, kamarátov ale aj našich sympatizantov a všetkých, ktorí radi korčuľujú. Zišlo sa nás mnoho a ako už býva pravidlom, celý karneval sa niesol v zábavnom duchu rôznych súťaží a zábavných cvičení. Masky nás veľmi milo prekvapili a preto sme mali ťažké rozhodnutie, ktoré sú tie najzaujímavejšie, ale tri najlepšie masky si odniesli vecné a tematické ceny. Sme radi, že sa Vám naša akcia opäť páčila, že ste si spríjemnili sychravé nedeľné dopoludnie a už teraz pre Vás pripravujeme naše ďalšie tradičné rodinné akcie :-)

23.10.2018 - Pozývame všetky deti navštevujúce náš kurz, pretekárky, rodičov a kamarátov na 6. ročník Halloweenskeho rodinného karnevalu na ľade, ktorý sa uskutoční v nedeľu 28.10.2018 od 7:45 na II. ploche. Korčule a masky sú povinné :-) Tešíme sa na Vás!

30.09.2018 - Najbližšiu sobotu 6.10.2018 otvárame ďalší, v poradí 10. ročník nášho úspešného kurzu korčuľovania - korčuliarsku prípravku. Ako každý rok budú kurz viesť naše certifikované trénerky s potrebnou kvalifikáciou a dlhoročnými skúsenosťami. Príďte medzi nás a vyskúšajte si, ako funguje náš kurz v ktorom naučíme korčuľovať každého. Tešíme sa na Vás!

10.08.2018 - Už čoskoro pre Vás spustíme ďalší ročník nášho mimoriadne obľúbeného kurzu korčuľovania - korčuliarskej prípravky, ktorá sa uskutoční na zimnom štadióne. Sledujte našu stránku, o termíne spustenia Vás budeme včas informovať. Tešíme sa na Vás.

24.08.2018 - Dnešný tréning/kurz korčuľovania na In-Line korčuliach je vzhľadom na výstrahu pred silnými búrkami v čase tréningu zrušený! Tešíme sa na Vás o týždeň na ďalšom termíne kurzu.


Archív noviniek a udalostí za sezónu:
 
O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.