Úvod

Novinky a udalosti:

Chcete s nami korčuľovať? Napíšte nám.

13.01.2022 - UPOZORNENIE - ZMENA ĽADOVEJ PLOCHY PRE KONANIE KURZU KORČUĽOVANIA 15.1.2022 - Vážení účastníci kurzu, z prevádzkových dôvodov došlo k zmene ľadovej plochy, na ktorej sa bude konať tohto týždňový kurz. Kurz sa z pôvodnej I. ľadovej plochy presúva na II. ľadovú plochu. Čas zostáva nezmenený.

10.01.2022 - Opäť po krátkej pandemickej prestávke spúšťame náš kurz korčuľovania, viac informácií, podmienky, bezpečnostné opatrenia a prihlášku na kurz nájdete na našej stránke. Počet detí na ľade je obmedzený.

23.12.2021 - Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen praje všetkým prijemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2022!

20.12.2021 - Opäť trénujeme, zatiaľ len pretekárky a pokročilé. O opätovnom spustení kurzov budeme včas informovať. Tešíme sa na Vás.

25.11.2021 - UPOZORNENIE - od zajtra - 26.11. sa dočasne uzatvára Zimný štadión a tým pádom dočasne prerušujeme tréningový proces. O opätovnom spustení tréningov Vás budeme informovať. Sledujte prosím pravidelne našu stránku. Ďakujeme za porozumenie.

Archív noviniek >>

reklama
O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
Posledná aktualizácia: 17.01.2022 23:05 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.